۱۰ متخصص برتر ایمپلنت دندان تهران در سال ۹۹ [همراه با آدرس و شماره تماس]

بهترین متخصص ایمپلنت دندان برای درمان ایمپلنت علاوه بر دانش عملی کافی باید تبحر کامل در جراحی داشته و بسیار تمرین داشته باشد همچنین متخصص ایمپلنت باید دید فنی برای پروتز و روکش بیماران نیز داشته باشد.
اگر شما هم به دنبال برترین متخصص ایمپلنت در شهر تهران می گردید و نگران سلامت دندان هستید و قصد انجام ایمپلنت دارید، پیشنهاد میکنم حتما این مقاله را در مورد ۱۰ نفر از برترین متخصص های ایمپلنت مطالعه کنید.

۱۰ متخصص برتر ایمپلنت دندان تهران در سال ۹۹ از دید سایت تخصصی ایمپلنت

۱- متخصص ایمپلنت دکتر بهنام شکیبائی

دکتر بهنام شکیبایی در سال ۱۳۵۱ در اهواز متولد شد. در سال ۱۳۶۴ جهت ادامه تحصیل به آلمان نقل مکان کرد. دیپلم آلمانی را با رتبه اول دبیرستان کارل دیم برلین در سال ۱۳۶۹ اخذ نمود. او تحصیلات خود را در رشته دندانپزشکی از سال ۱۳۷۰ الی ۱۳۷۶ در دانشگاه شاریته برلین گذراند.
شور و شوق جراحی های دهان در طی تحقیقات تز دکترای او در رابطه با روش های هدایت شده بازسازی استخوان فک زیر نظر پروفسور رایش آرت در بخش جراحی های دهان و فک دانشگاه شاریته برلین طی سالهای ۱۳۷۵ الی ۱۳۷۹ در دکتر شکیبایی به وجود آمد.
در حال حاضر کلینیک تخصصی جدید دکتر شکیبایی در تهران تنها مرکز درمانی ایشان در دنیا بوده و از دیدگاه تکنیکی و تخصصی از مراکز تراز اول اختصاصی جراحی های میکروسکوپی و کم تهاجمی ایمپلنت و بازسازی استخوان فک در جهان به شمار می آید.

• آدرس: تهران، فرمانیه ، بلوار اندرزگو، کلینیک دکتر شکیبائی
• تلفن: ۲۲۳۹۸۴۲۲۲۲۳۹۸۴۲۰
• وبسایت: www.drshakibaie.com
• ایمیل: info@drshakibaie.com

۲- متخصص ایمپلنت دکتر علی سجودی

دکتر علی سجودی خوشابی معروفترین دندانپزشک تهران در زمینه ایمپلنت لیزری می باشد ایشان در سال ۱۳۸۹ در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره یکساله خود را با موفقیت پشت سر نهادند. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند.
دکتر سجودی در سال ۱۳۹۲ در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردند و Certificate لیزر دریافت کردند. ایشان همچنین تاکنون زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و … آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند. در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند. تجارب ایشان همچنین انجام جراحی پیشرفته All on 4 با سیستم های اشترومن (ITI) و Intralock که جزو آخرین تکنولوژی های پیشرفته ایمپلنت دنیا هستند می باشد.
دکتر سجودی یکی از پایه گذاران سیستم ایمپلنت یک روزه در ایران می باشند. کلینیک تخصصی دکتر سجودی وافع در شهرک غرب به جدیدترین و به روزترین تجهیزات دندانپزشکی روز دنیا مجهز می باشد.

• آدرس: تهران، شهرک غرب ، بلوار دادمان، نبش گلسا، کلینیک دکتر سجودی
• تلفن: ۸۶۱۲۸۹۹۶۸۸۰۸۲۹۴۱
• وبسایت: www.drsojodi.com
• ایمیل: info@drojodi.com

۳- متخصص ایمپلنت دکتر فرزین سرکارات

دکتر فرزین سرکارات متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند. ایشان عضو هیات عالی اجرایی کنگره جراحی دهان، فک و صورت ایران و دبیر علمی سومین همایش ایمپلنتولوژی خلیج فارس و یازدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران می باشد.
در سال ۱۳۹۰ مرکز تخصصی جراحی فک و صورت دکتر فرزین سرکارات افتتاح شد. این مرکز با بهره گیری از بهترین وسایل پزشکی و به همراه یک اتاق جراحی سعی در بهبود کیفیت ارائه خدمات به بیماران خود را دارد و تا کنون نیز در این زمینه توانسته است موفق عمل نماید.
دکتر فرزین سرکارات از سال ۲۰۰۵ علاوه بر ایران در کشور امارات متحده عربی و شهر دبی مشغول به درمان بیماران می باشند. مطب دکتر فرزین سرکارات واقع در شهر تهران بلوار کاوه است.

• آدرس: تهران، خیابان دولت ، بلوار کاوه شمالی ، ساختمان کیمیا ، کلینیک دکتر سرکارات
• تلفن: ۲۲۵۶۷۰۸۰۲۲۵۶۶۰۷۰
• وبسایت: www.clinic.sarkarat.com
• ایمیل: info@sarkarat.com

۴- متخصص ایمپلنت دکتر غلامعلی غلامی

دکتر غلامعلی غلامی متخصص جراحی لثه هستند. مطب دکتر غلامعلی غلامی واقع در استان تهران و شهر تهران است. ایشان فارغ التحصیل دوره دکترای عمومی دندان پزشکی در سال ۱۳۶۳ از دانشگاه فردوسی مشهد می باشند. همچنین عضو انجمن دندان پزشکی ایران و عضو بین المللی آکادمی پریودونتولوژی آمریکا بمدت ۱۶ سال می باشند و دارای گواهی دوره های پیشرفته در جراحی ایمپلنت های دندانی از آمریکا (دانشگاه USC ) ،هلند ، سویس ، آلمان ، اسپانیا و بلژیک و هم چنین گواهی دوره های پیشرفته بازسازی استخوان فکین و جراحی های پلاستیک و زیبائی لثه از سویس و فرانسه می باشند.
دکتر غلامعلی غلامی مدیر و برگزار کننده اولین دوره پیشرفته GBR، ایمپلنت و پیوند سینوس در ایران جهت متخصصین پریودنتولوژی سراسر کشور با همکاری دانشگاه Mains آلمان و Bern سوئیس و بخش پریودانتیکس دانشگاه شهید بهشتی را عهده دار بوده اند.
هم چنین دکتر غلامی پایه گذار انستیتو علمی بن تاژ پارس می باشند.

• آدرس: تهران، بولوار میرداماد، میدان محسنی، خیابان شهید سنجابی(بهروز)، کوچه چهارم، پلاک ۶، طبقه اول
• تلفن: ۲۲۲۲۴۱۳۹۲۶۴۰۶۴۰۰
• وبسایت: www.dr-gholami.com
• ایمیل: info@bonetaj.com

۵- متخصص ایمپلنت دکتر هومن عشقی

هومن عشقی در سال ۱۳۷۶ از دانشگاه شیراز فارغ التحصیل گردید و پس از دو سال عازم کانادا شد و اولین فلوشیپ لیزر خود را در دانشگاه VOFT تورنتو دریافت نمود. پس از آن موفق به افتتاح اولین مرکز دندان پزشکی لیزر ایران با همکاری دکتر نبوی نژاد در سال ۱۳۸۲ گردید که این واقعه مصادف با تولد سی سالگی وی شد.
دکتر هومن عشقی پس از گذراندن دوره دندان پزشکی زیبایی کوتاه مدت در سال ۲۰۰۰ میلادی و باز گشت به ایران همکاری با سازمان سینمایی و خانه سینما ایران را آغاز نمود. وی در سال ۲۰۰۴ به کشور آمریکا رفت و در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ در رشته های ایمپلنت و زیبایی دندان پزشکی موفق به دریافت درجه مستر msc از دانشگاه کالیفرنیا گردید.
همچنین دکتر عشقی درجه مستر لیزر دندانپزشکی دانشگاه آخن آلمان را کسب نموده است.

• آدرس: تهران، خ. زعفرانیه، خ. مقدس اردبیلی، پ. ۵۰، ط.چهارم، و. ۱۷
• تلفن: ۲۶۲۰۵۱۲۷۲۶۲۰۵۱۲۸
• وبسایت: www.dreshghi.com
• ایمیل: info@dreshghi.com

۶- متخصص ایمپلنت دکتر مرضیه علی خاصی حبیب آبادی

دکتر مرضیه علی خاصی متخصص پروتزهای دندانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشیار بخش پروتز ثابت دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. ایشان در زمینه های مختلف دندان پزشکی از جمله ایمپلنت ، پروتز های دندانی و …. موفق به چاپ بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی شده اند.
ایشان عضو انجمن دندانپزشکی و انجمن پروستودونتیست های ایران می باشند. تخصص اصلی دکتر علی خاصی درمان های حوزه پروتزهای دندانی شامل زیبایی، ایمپلنت، بازسازی کامل دهان و … می باشد.
همچنین دکتر علی خاصی علاوه بر سمت استاد پروتز های دندان در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران هم اکنون به عنوان معاون پژوهشی دانشکده دندانپزشکی مشغول به کار می باشند.

• آدرس: تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، تابان شرقی، پلاک ۴، واحد ۴، طبقه دوم
• تلفن: ۸۸۱۹۶۸۰۹۸۸۱۹۶۸۳۲
• وبسایت: www.dr-alikhasi.com
• ایمیل: info@dr-alikhasi.com

۷- متخصص ایمپلنت دکتر عباس خدایاری نمین

دکتر عباس خدایاری متخصص متعهد و مجرب فک و صورت در درمان بیماری‌های دهان و دندان و خدمات دندانپزشکی مشغول به فعالیت می‌باشند.
انجام انواع خدمات تشخیص و درمان ناهنجاری‌های دندانی و فکی، درمان ریشه انواع دندان، ردیف کردن دندان‌ها بدون محدودیت سنی و بدون کشیدن دندان با روش ارتودنسی نامرئی، خدمات ارتودنسی اطفال برای پیشگیری، دندان‌پزشکی زیبایی، جرم‌گیری دندان، کشیدن و پر کردن دندان با بهترین متریال ، کلیه خدمات ترمیم و پر کردن دندان‌ها، جایگذاری ایمپلنت دندانی و لمینیت، خدمات دندانپزشکی زیبایی، آموزش بهداشت دهان و دندان، اصلاح طرح لبخند و بستن فضاهای بین دندانی، پروتز ثابت و متحرک، دندانپزشکی اطفال و کودکان، درمان ریشه ( اندو)، ارتودنسی ثابت و متحرک، ترمیم دندان با اشعه، جرم‌گیری دندان‌ها و سفید کردن دندان‌ها، جراحی دندان‌های نهفته، عقل، جراحی لثه
در مطب دندانپزشکی دکتر عباس خدایاری متخصص فک و صورت با حرفه‌ای ترین تجهیزات دندانپزشکی روز دنیا و پیشرفته‌ترین استریلیزاسیون انجام می‌گردد.

• آدرس: تهران، خ ملاصدرا، نبش کوچه غفوری، بالای فروشگاه نگین شیراز، شماره۴، واحد۲ شمالی
• تلفن: ۸۸۰۵۸۲۲۴۸۸۰۵۸۲۲۵
• وبسایت: www.med.iau.ir

۸- متخصص ایمپلنت دکتر حسن مهاجرانی

دکتر سید حسن مهاجرانی متخصص جراحی دهان، فك و صورت هستند. مطب دکتر سید حسن مهاجرانی واقع در استان تهران و شهر تهران است.
ایشان دارای بورد تخصصی جراحی دهان و فک و صورت و ایمپلنت و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش گروه جراحی دهان و فک و صورت هستند. در سال ۱۳۶۷ به عنوان استادیار بخش جراحی دهان و فک و صورت فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون دانشیار گروه دندانپزشکی جراحی دهان و فک و صورت دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر مهاجرانی در حوزه داندانپزشکی کلیه معاینات مربوط به این حوزه و درمان در این خصوص را انجام می دهند.
همچنین دکتر حسن مهاجرانی دبیر مشاور علمی پروتز در دهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران بوده اند.

• آدرس: تهران، خیابان میرداماد، روبروی بانک مرکزی، نبش خیابان اطلسی ، ساختمان پزشکان شماره ۲ ، طبقه اول
• تلفن: ۲۲۲۵۹۲۰۳۲۲۲۲۸۵۱۱
• وبسایت: www.dentistry.sbmu.ac.ir

۹- متخصص ایمپلنت دکتر امین جلال جلالی

دکتر امین جلال جلالی فارغ التحصیل دوره عمومی دندانپزشکی در سال ۱۳۷۰ از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. هم چنین ایشان دارای بورد تخصصی پریودانتیکس در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه شهید بهشتی می باشند و استادیار دانشگاه و عضو سابق هییت درمانی دانشگاه شهید بهشتی بوده اند.
ایشان در طول این سالها دوره های متعدد مبتدی تا پیشرفته ایمپلنتهای دندانی در امریکا و المان و سوئد وایتالیا را گذرانده اند و همزمان مدرس علوم مرتبط ایمپلنت و دوره های زیبایی دندانپزشکی در ایران
می باشند.
علاوه بر اینها دکتر جلالی عضو هیئت مدیره انجمن پریودنتولوژی ایران می باشند.

• آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان مقدس اردبیلی، نبش فرخ، ساختمان فرخ، طبقه هفتم
• تلفن: ۲۲۴۱۲۴۸۴۲۲۴۱۹۴۷۰
• وبسایت: www.styleyoursmile.ir
• ایمیل: info@styleyoursmile.ir

۱۰- متخصص ایمپلنت دکتر فرشید اختری

دکتر فرشید اختری در سال ۱۳۷۷ موفق به کسب مدرک دندان پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی شدند. ایشان همچنین در سال ۱۳۸۳ گواهینامه دوره ایمپلنت از Dentsply آمریکا دریافت نموده اند. دکتر فرشید اختری از آن سال تا سال ۲۰۰۴ در زمینه دندان پزشکی عمومی به فعالیت تخصصی در زمینه ایمپلنت مشغول اند.
کلینیک درمانی تخصصی دکتر اختری بر روی ارائه مراقبت های ایمپلنت دندان نوین برای تمامی سنین و در هر شرایط پزشکی تاکید دارد. حضور در هفتمین کنگره بین المللی دندانپزشکی ایران به عنوان سخنران در سال ۷۹ و همچنین انجام فعالیت ها و تشکیل جلسات آموزشی پیرامون پیشگیری و مبارزه با بیماری ایدز در همین سال، همچنین برگزاری دوره های آموزشی ایمپلت بخشی از فعالیت های دکتر اختری در این زمینه است.
دکتر اختری همچنین عضو انجمن بین المللی ایمپلنتولوژی ICOI از سال ۱۳۸۷ تاکنون می باشند.

• آدرس: تهران، میدان فاطمی، بزرگراه شهید گمنام، میدان گلها، ساختمان پزشکان ویدا، طبقه دوم، واحد ۸
• تلفن: ۸۸۶۳۸۲۷۱۸۸۰۲۶۸۲۶
• وبسایت: www.implantcenter.com

منبع: سایت ایمپلنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *