ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای
برند های مختلفی در زمینه ایمپلنت دندان وجود دارد.اما این برندها تفاوت هایی از قبیل کیفیت،هزینه و کشور سازنده با یکدیگر دارند و بنا بر شرایط بیمار میتواند تفاوت داشته باشد.ایمپلنت های مورد استفاده در کشور ما ایمپلنت های آمریکایی،کره ای و اروپایی هستند.لزوما ایمپلنت های اروپایی کیفیت بهتری نسبت به ایمپلنت کره ای ندارند.زیرا هر کدام از کشورها دارای شرکت های مختلف با سطح کیفی متفاوت میباشند.برای مثال کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای Cmi با کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای SewonMedix تفاوت دارند و قائدتا از نظر سطح کیفی نیز در یک سطح نیستند.بدین جهت اگر پیش از شروع کار ایمپلنت از هزینه و کیفیت مورد نظر خود اطلاع داشته باشید میتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

ضمنا در نظر داشته باشید که انتخاب جراح خوب و با تجربه نیز به اندازه انتخاب برند ایمپلنت دارای اهمیت است.چرا که ممکن است مزاکز و متخصصان تازه کار عمل ایمپلنت را با قیمت های پایین تر انجام دهند.اگر در انتخاب جراح دقت کافی نداشته باشید امکان شکست خوردن ایمپلنت بالا میرود.پس در انتخاب جراح نیز به اندازه انتخاب برند ایمپلنت دقت کنید تا میزان خطا به اندازه چشمگیری کاهش یابد.

منظور از ایمپلنت کره ای چیست ؟
ایمپلنت ها در انواع مختلفی وجود دارند که از نظر قیمت و کیفیت با یکدیگر متفاوتند.منظور از ایمپلنت های کره ای،ایمپلنت های ساخت کشور کره میباشندکه به دلیل قیمت و کیفیت مناسب طرفداراین بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده اند.
این مقاله را هم مطالعه کنید: آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

انواع برند ایمپلنت کره ای
برند های مطرح و مهم کره ای را یک به یک مقایسه میکنیم:
برند ایمپلنت Cmi
نام دیگر این برند کره ای NeoBiotech نیز شناخته میشود که از سال ۲۰۰۰ تاسیس شده و در حوزه ایمپلنت دندان فعالیت میکند.این نوع ایمپلنت کره ای دارای کیفیت نسبتا مناسب و قیمت به صرفه ای است که به همین دلیل در کشورمان نسبت به سایر برند های ایمپلنت از محبوبیت خوبی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد.این برند از لحاظ تنوع در تولید قطعات پروتز و روکش نیز در سطح خوبی قرار دارد.
برند ایمپلنت SNU
برند SNU در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد و فعالیت تخصصی در حوزه تولید ایمپلنت دندان را از سال ۲۰۰۵ آغاز کرد.امروزه یکی از برند های خوب در زمینه ایمپلنت دندان به شمار می آید که قیمت آن نیز نسبتا مناسب است.

برند ایمپلنت SewonMedix
این برند از دسته برند های مشهور و شناخته شده کره ای در زمینه ایمپلنت در ایران بوده و فعالیتش در حوزه تولید ایمپلنت دندان را از سال ۲۰۰۰ آغاز کرده است.کیفیت این برند بسیار خوب است و با برندهای اروپایی و آمریکایی قابل مقایسه است.

برند ایمپلنت Megagen

این شرکت توسط عده ای از دندان پزشکان،متخصصین دندان و جراحان در سال ۲۰۰۲ تشکیل شد.به دلیل اینکه هرروزه به دنبال پیشرفت و بهبود ایمپلنت بودند خیلی زود در این عرصه پیشرفت کردند.دو برند مطرح که توسط این شرکت تولید و ارائه میشوند Anyridge و AnyOne هستند.
برند ایمپلنت DIO
این برند سابقه ای بسشتر از دو دهه داردو در بیشتر از ۶۰ کشور جهان پشتیبانی و مصرف میشود.این برند به علت سابقه طولانی مدت در زمینه پزشکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین برند های کره ای در سطح جهان است.قیمت این برند به نسبت کیفیت بالای آن مناسب میباشد.

برند ایمپلنت Osstem

دیگر برند مشهور کره ای برند Osstem که برندی شناخته شده است.در حال حاضر این برند یکی از مطرح ترین برند های کره ای میباشد که در بیشتر از ۷۰ کشور جهان مصرف میشود.قیمت این برند با توجه به تکنولوژی بالا در تولید آن به نسبت خوب است.

برند ایمپلنت Dentium
این برند در سال ۲۰۰۰ تاسیس شد و اقدام به رشد صنعت دندان به ویژه ایمپلنت دندان کرده است به هدف کم شدن درصد خطای کمتر و موفقیت بالاتر.ایمپلنت های ارائه شده توسط این شرکت هرروزه در حال بهبود و بهتر شدن میباشند.قیمت این برند ایمپلنت نیز نسبت به میانگین قیمت ایمپلنت کره ای معقولانه و خوب است.

برند ایمپلنت UFit

از برند های کمتر شناخته شده میباشد و مناسب بیمارانی است که هزینه برایشان اولویت میباشد.محصولات این برند کیفیت نسبتا متوسطی دارد و قیمت آن نیز اغلب کمتر از برندهای دیگر ایمپلنت های کره ای است.
بهترین نوع ایمپلنت کره ای
انتخاب بهترین نوع ایمپلنت کره ای نیازمند بررسی از چندین وجه مختلف میباشد.چراکه ملاک های انتخاب ایمپلنت برای هر شخص متفاوت است.ممکن است فردی هزینه برایش در اولویت باشد و فردی دیگر کیفیت و یا ملاک های دیگر.بهترین راه برای شناخت و انتخاب ایمپلنت مناسب شما بحث و مشورت با متخصص ایمپلنت میباشد. متخصص مربوطه با در نظر گرفتن تجربه و مهارت خود و اولویت ها و امکان های شما بهترین برند ایمپلنت را به شما معرفی میکند.

سخن آخر
در این مقاله به بررسی انواع برند های مطرح کره ای در کشورمان پرداختیم.اطلاعات مختصری در مورد تاریخچه و فعالیت شرکت های تولید ایمپلنت و کیفیت آن ها در اختیار شما قرار دادیم.اما توصیه میشود که حتما از متخصص ایمپلنت خود در راستای انجام ایمپلنت مشورت گرفته و برای انتخاب برند مورد نظرتان حتما از دندانپزشک خود بهره ببرید تا احتمال شکست و خطا در ایمپلنت به حداقل برسد.
برای اطلاع از قیمت انواع ایمپلنت های کره ای با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *